גזי חממה

מחקר מדעי, גזי חממה וטכנולוגיות מתקדמות 

טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך, סקרנות מקצועית עבור פתרונות מדעיים מלווה אותנו במהלך הפעילות השוטפת במהלך השנים דרך עבודה שיתופית עם קהילת המחקר העולמית, אנוירומנג'ר בנתה שותפויות עם מומחים בעלי דעות דומות אשר חולקים את החזון שלנו להובלה טכנולוגית..

 

החדשנות שלנו מתחילה מתובנות ברורות לצרכי המשתמש, מגמות עולמיות בתחום טכנולוגיות קצה מתקדמות, תעשייה, אורח חיים ואיכות הסביבה. חדשנות היא מתמשכת בשבילנו. זה מאפשר לנו להתקדם, להשיג יעילות ולאפשר ללקוחותינו פתרונות טובים יותר.

 

רעיונות המאפשרים מדע לנהוג עיצובים שהופכים טכנולוגיה לתוך פתרונות; עם זאת, אנו מתעקשים כי הפתרון צריך קודם להוכיח האמינות התאמתו להישאר זמין ואיכותי, אפילו בסביבות תעשיותיות קשות ביותר.

 

 

אנוירומנג'ר מפתחת מוצרים ייעודיים ללקוחותיה לפי מפרט

אנוירומנג'ר מספקת מגוון רחב של מוצרים לניטור גזים אירוסולים ליישומי ניטור מדייק, מחקר ופיתוח:

 

הבנת ההשפעות של אירוסולים באטמוספירה חיוני בחיפושנו אחר פתרונות. יכולת בצורה מדויקת ואמין למדוד את ההשפעות הללו היא חיונית הדאגה העולמית של שינוי האקלים

.

  • מחקר פיזור אור
  • פיזור אור במקומות נידחים
  • ניטור לטווח ארוך
  • יישום מדידות מטוסים
  • יישום מדידת ראות
  • יישום ניטור חלקיקים מתחבורה

 

גזי חממה 

שת"פ אקדמאי של אקוטק ואוניברסיטת וולונגונג FTIR  המכשיר מבוסס FTIRמבוססת טכנולוגיית  מערכת היחידה בעולם המתאים לדרישות דיוק Gaw עבור גזי חממה, כולל N2O, CH4, CO, CO2 (כולל δ13C ו δ18O).

 

מנתח Spectronus משלב Fourier Transform Infrared (FTIR) ספקטרומטר, תא מדגם גז מרובה עוברים וגלאי ביצועים גבוהים. היא משתמשת בתוכנה מתוחכמת על ניתוח כמוני פעולה אוטומטית לחלוטין בזמן האמת של עקבות גזי תערובות גז באוויר או אחר.

 

ניטור עקבות גזים ברמת עקבות PPT 

אנו מציעים מגוון של אנלזיירים למדידת גזי קריטריון CO, NOX,  SO2 מאושרי US-EPA